Snabb leverans | Tull- och momsfritt | Fri frakt över 500,-*

Smoby Ultimate 2-i-1 griffeltavla och magnetisk whiteboard

Vårt lågpris: 1 023:-
Ett fåtal kvar i lager
SKU
09256-169
   

Smoby Ultimate Easel är en dubbelsidig rit- och skrivtavla för barn från 3 år. Ena sidan är en svart tavla för krita, medan den andra är en vit magnetisk yta för whiteboardpennor och bokstäver, vilket gör leken kreativ och lärorik.

Tavlan är robust och hållbar, med stor yta som ger barn gott om plats att rita, skriva och skapa egna mästerverk. Avtagbara förvaringsfack gör det enkelt att hålla tillbehören organiserade, och tavlan kan snabbt rengöras för nästa lekstund.

Smoby Ultimate Easel är delvis tillverkad av återvunnen plast och produceras i Frankrike med minst 32 % återvunnet material, vilket gör den till ett hållbart val. Levereras med 13 tillbehör, inklusive kritor, pennor, färgpalett och rengöringsduk.

Innehåller:

  • Smoby Ultimate dubbelsidig skriv- och rittavla 
  • 13 tillbehör

Detaljer:

  • Mått: 56 x 57,8 x 125 cm
  • Dubbelsidig tavla: svart griffel/ vit magnetisk yta
  • Tillverkad i Frankrike av återvunnen plast
  • Ålder: från 3 år
Mer information
Modell410106
EAN3032164101061
VarumärkeSmoby
Copyright © 2025 ToySpace. All rights reserved.