Gör vardagen lite sötare med våra officiella Sanrio Hello Kitty-nyckelringar. Varje nyckelring visar Hello Kitty utklädd som ett djur eller i sin klassiska stil – antingen som nyckelpiga, giraff, panda, tiger, koala, enhörning, en överraskning eller som sig själv. Små, charmiga konstverk som du enkelt kan ta med dig överallt!
Färgerna är ljusa och glada, och detaljerna är noggrant utformade för att väcka glädje och beundran. Dessa nyckelringar är inte bara små samlarobjekt – de är ett sätt att sprida leenden! Kedjorna är robusta, designade för att följa med dig oavsett om de hänger på nycklar, ryggsäck, pennfodral eller en liten resväska.
Observera att nyckelringarna säljs i assorterat urval, och designen kan därför variera och avvika från bilderna. Detta gör varje nyckelring till en spännande överraskning!
Detta är en perfekt liten present som värmer hjärtat: överraska någon med en, eller börja en samling – varje gång är en ny överraskning. Officiell Sanrio-kvalitet innebär att du får det ursprungliga uttrycket som Hello Kitty-fans älskar.
Innehåller:
- Hello Kitty nyckelring i olika motiv
Detaljer:
- Storlek på figuren: ca. 5–6 cm hög
- Totallängd inklusive nyckelring och rem: ca. 10–12 cm
- Ålder: från 3 år
Obs: Säljs i assorterat urval – motivet väljs slumpmässigt och kan avvika från bilden. Du kan även ha turen att få Hello Kitty Angel.
| Modell | 560144 |
|---|---|
| EAN | 8055035560144 |
| Varumärke | Hello Kitty |
Se allt i: Skola och lärande




















