Fri frakt över 599,-* | Snabb leverans | Tull- och momsfritt

Bayer Design Charlene Magic Nails stylinghuvud 27 cm – frisör- och nagelset

Vårt lågpris: 676:-
I lager
SKU
02266-157
   

Bayer Design Charlene Magic Nails stylinghuvud är ett kreativt frisör- och nagelset som kombinerar hårstyling, smink och manikyr i en produkt. Stylinghuvudet är 27 cm högt och har långt blont hår som ger goda möjligheter för varierad och fantasifull lek.

Settet gör det möjligt att styla hår, dekorera naglar och experimentera med olika uttryck. De rörliga armarna kan roteras framåt för enklare nageldekoration, och de utbytbara naglarna fästs med ett praktiskt klicksystem. Med ett stort utbud av naglar och klistermärken kan det skapas många olika designer.

Produkten stimulerar kreativitet, finmotorik och koordination genom praktisk stylinglek. Hår kan flätas, borstas och formas, medan tillbehören ger variation och nya idéer till varje lekstund. Den solida konstruktionen och barnvänliga materialen gör produkten väl lämpad för upprepad användning.

Detta stylinghuvud utmärker sig genom att kombinera både hår- och nageldesign i ett komplett set. Med många delar och hög grad av anpassning ger det en helhetlig lekupplevelse som varar över tid.

Innehåller:

  • Stylinghuvud med långt hår
  • 2 färgade hårstrån
  • Borste
  • Kam
  • Hårspännen och hårtillbehör
  • Hårrullar
  • 180 utbytbara naglar
  • 1000 nagelklistermärken
  • Leksmink-palett
  • Lekfil för naglar
  • Lekflaska nagellack
  • Förvarings-/frisörbälte

Detaljer:

  • Mått: ca. 27 cm
  • Ålder: från 3 år
Mer information
Modell90090AA
EAN4003336900903
VarumärkeBayer Design
Aktuellt Nyheter
Copyright © 2026 ToySpace. All rights reserved.